Ile kosztuje rozwój firmy?

with Brak komentarzy

Jak wygląda analiza kosztów w Twojej firmie? Jak policzyć ile kosztuje rozwój firmy? Jak policzyć ile będzie kosztowała inwestycja? Który sposób rozwijania firmy: aktywny, czy reaktywny jest korzystniejszy? Co zrobić, aby dowiedzieć się, czy stać nas na inwestycję i rozwijanie się?

Oto dokonuję swoistego coming out`u. Dotychczas na blogu zajmowałam się głównie pracą sekretarek, asystentek, recepcjonistek i tematyką okołobiurową. To jest moja pierwsza miłość – zagadnienia z którymi związana jest moja misja życiowa, o której jeszcze więcej napiszę. W życiu zawodowym zajmuję się jednak nie tylko tematyką biura i back office. Postanowiłam zatem nieco rozszerzyć tematykę mojego bloga. Tym samym dziś chcę się Wam do czegoś przyznać.
Pewnie niektórzy z Was wiedzą, że firma szkoleniowa to nie jest jedyny biznes, który prowadzę. Oprócz tego, mam też pralnię, która jest moim biznesem rodzinnym, gdyż w prowadzeniu jej pomaga mi Ojciec Moich Dzieci.
Więcej o pralni możecie przeczytać na fanpage pralni na FB: FB/EcoZocha. Jest to profil publiczny, więc nawet jeśli nie macie swojego profilu, możecie tam mnie odwiedzić. Pralnię założyliśmy około półtora roku temu, w listopadzie 2014. Zrobiłam to, bo chciałam sprawdzić jak to jest prowadzić zupełnie inny biznes niż te, które rozwijałam do tej pory. Jesteście ciekawi jak jest? Inaczej 🙂
I właśnie dziś, chcę się podzielić z Wami artykułem, który jest bardzo pośrednio związany z biurem. Bardziej pokazuje moje hobby: rozwijanie biznesów. Artykuł ten był napisany i został opublikowany w czasopiśmie „Relacje” w sierpniu 2015 roku. Przedstawiam tam moje doświadczenia z zarządzaniem finansami firmy. Analizą kosztów, prowadzeniem excela w którym można sobie to ładnie zestawić.
Zapraszam do czytania: Skąd dowiedzieć się ile kosztuje rozwój w firmie rodzinnej?

 

 

Zapisz się na porcję bezpłatnych, dodatkowych informacji!
Prosto do Twojej skrzynki informacje prawne przydatne w biurze, pliki uzupełniające wpisy na blogu, dodatkowe wieści i informacje.
Sama nie cierpię spamu. Twój adres nigdy nie będzie nikomu przekazany.
Iza Krzyszycha
Follow Iza Krzyszycha:

Tak się cieszę, że mogę dzielić się tym co się nauczyłam, doświadczyłam! Zawsze, gdy udaje mi się komuś pomóc, mam ochotę śpiewać "mam tę mooooc. Jeśli pomogłam Ci jakkolwiek - napisz mi o tym proszę. Dzięki temu będę miała jeszcze więcej siły na pomaganie :)

Leave a Reply