Kim jestem?

Nazywam się Izabela Krzyszycha.

Komu mogę pomóc?

Oferuję wsparcie osobom wykonującym zawód sekretarki i asystentki.

Moja misja:

Stworzenie przyjaznej platformy wymiany wiedzy dla osób zainteresowanych rozwojem.

Czym mogę się z Tobą podzielić?

? sposobami wspierającymi rozwój firmy od strony sekretariatu;
? narzędziami zapewniającymi podnoszenie poziomu własnego profesjonalizmu;
? metodami zwiększającymi kompetencje w wykonywaniu pracy sekretarki i asystentki.

Moja historia:

Pamiętam, że nie do końca wiedziałam, jak odpowiedzieć na pytania: ?Kim chcesz być??, ?Gdzie pracować??, zadane przez koleżankę w czasie studiów. Jej marzeniem było zostać sekretarką, co zdziwiło mnie niezmiernie; nie rozumiałam, jak można chcieć zostać sekretarką?! Wszyscy przecież wiedzą, że to nudna i mało ambitna praca, polegająca na parzeniu kawy i odbieraniu telefonów.
A potem moje życie potoczyło się tak, że wszystko, co dobre okazało się być związane właśnie z sekretariatem.
Przez szereg lat pracowałam w kancelarii adwokackiej, w której zajmowałam się back officem, czyli organizacją firmy od strony administracyjnej. Miałam możliwość sprawdzenia się na kilku stanowiskach ? od recepcjonistki po office managera. Gdy odchodziłam, dział, którym zarządzałam, liczył 15-20 osób.
To w trakcie pracy w kancelarii zrozumiałam, że sekretarka nie tylko parzy kawę i odbiera telefony: nauczyłam się księgowości, negocjacji, windykacji; poznałam dogłębnie pakiet MS Office i do perfekcji opanowałam bezwzrokowe pisanie na klawiaturze (piszę z prędkością 250 znaków na minutę). Po otrzymaniu awansu moim obowiązkiem było zarządzanie działem administracyjnym: rekrutowałam, szkoliłam, motywowałam, delegowałam zadania i wykonywałam typowe dla managera obowiązki.
Dzięki tej pracy doskonale zrozumiałam, że dobra sekretarka to osoba niezwykle kompetentna i niezbędna (co szczególnie można odczuć, gdy sekretarka przebywa na urlopie :)).
Po latach pracy związanej z prowadzeniem biura zostałam trenerem. Pierwsze szkolenia obejmowały sposoby profesjonalnego opracowywania dokumentów biznesowych, organizację i obsługę spotkań, sporządzanie raportów i protokołów, obsługę klientów oraz wiedzę dotyczącą umiejętności niezbędnych w pracy profesjonalnej sekretarki lub asystentki.

Co mówią o mnie uczestnicy szkoleń?

Szkolenie było bardzo atrakcyjne, wiele nowych porad pomoże mi w funkcjonowaniu w mojej pracy.
Szkolenie z Panią Izabelą Krzyszychą z pewnością pozytywnie zaskoczy. Z czasem okaże się, że najbardziej ciekawe i przydatne są tematy, których omówienia spodziewaliśmy się w zupełnie inny sposób.
Rewelacyjna prowadząca ? nie wyobrażam sobie lepiej prowadzonego szkolenia.
Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Poruszane tematy poruszane ? istotne i pomocne w pracy sekretarki. Pani Izabela Krzyszycha wspaniały trener ? polecam.
Więcej opinii na temat przeprowadzonych przeze mnie szkoleń znajdziesz na stronie firmy AVENHANSEN Szkolenia i Doradztwo, z którą współpracuję od początku mojej trenerskiej przygody.
Zapisz się na porcję bezpłatnych, dodatkowych informacji!
Prosto do Twojej skrzynki informacje prawne przydatne w biurze, pliki uzupełniające wpisy na blogu, dodatkowe wieści i informacje.
Sama nie cierpię spamu. Twój adres nigdy nie będzie nikomu przekazany.