Podziękowania i informacje

with Brak komentarzy

IMG_9347_po

Zrobiłam coś, czego nigdy nie pozwalam robić osobom, z którymi pracuję: zaczęłam się oceniać. I pomimo, że zewsząd słyszałam, że mój blog jest ciekawy, treści przydatne, dobrze napisane, mnie się nie podobało.

Dodatkowo, jako że ambitna jestem, podeszłam do bloga, jak do każdej podejmowanej aktywności, czyli potraktowałam to jak projekt: rozpisałam harmonogram, cele, kamienie milowe. Nie przemyślałam tylko, kiedy ja to dodatkowe zajęcie zmieszczę w grafiku.

I doszło do takiego efektu, jaki znają osoby, które ćwiczą: organizm się przegrzał. Straciłam radość z pisania, zaczęłam się frustrować. Rygor mnie wykończył. Więc postanowiłam zrobić sobie przerwę i wszystko przemyśleć. No i trwa ta przerwa na blogu już miesiąc. Czasami tak bywa, że trzeba sobie pozwolić na dystans. Dzięki temu, powstaje we mnie nowa wizja. Powoli wracam. Palce mnie świerzbią, ale nie chcę półśrodków.

Na chwilę obecną mam plan taki:

Od dziś wracam na FB ? jeśli ktoś ma ochotę, to tam, na moim profilu krzyszychaonline.pl można śledzić co się u mnie dzieje. Regularnie na blogu wrócę do publikowania nie później niż do końca września.

Więc dziękuję wszystkim za cierpliwość, proszę o wybaczenie i jeszcze trochę cierpliwości. Abyście nie musieli tu zaglądać bez potrzeby, zapraszam do zapisania się na newsletter. Wszystkich, którzy to zrobią, poinformuję, gdy publikacja rozpocznie się na nowo.

Jeśli ktoś ma uwagi co do treści tu publikowanych, lub życzenia, sugestie co powinno być i jak od września, zapraszam do kontaktu: izabela@krzyszychaonline.pl.

Pozdrawiam i pamiętajcie:

MÓJ MEM

Zapisz się na porcję bezpłatnych, dodatkowych informacji!
Prosto do Twojej skrzynki informacje prawne przydatne w biurze, pliki uzupełniające wpisy na blogu, dodatkowe wieści i informacje.
Sama nie cierpię spamu. Twój adres nigdy nie będzie nikomu przekazany.
Iza Krzyszycha
Follow Iza Krzyszycha:

Tak się cieszę, że mogę dzielić się tym co się nauczyłam, doświadczyłam! Zawsze, gdy udaje mi się komuś pomóc, mam ochotę śpiewać "mam tę mooooc. Jeśli pomogłam Ci jakkolwiek - napisz mi o tym proszę. Dzięki temu będę miała jeszcze więcej siły na pomaganie :)

Leave a Reply